Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Lista produktów marki IOSSI

Iossi to rodzima polska marka oferująca niezwykłą gamę kosmetyków naturalnych.

W skład produktów wchodzą  roślinne i organiczne oleje i masła, olejki eteryczne i samodzielnie przygotowane ekstrakty roślinne.

IOSSI to Kosmetyki doskonałe z natury. To niewielka manufaktura mieszcząca się w Krakowie.

Założycielką {iossi} jest miłośniczka natury i kosmetyków. Kocha tworzyć nowe niezwykłe receptury.

  • Iossi to odpowiedź na twoje potrzeby. Firma tworzy naturalne kosmetyki odpowiadające potrzebom każdej z nas. Poszukuje skutecznych i naturalnych rozwiązań dla skór problematycznych.  Dba o to aby kosmetyki pielęgnowały skórę nie robiąc jej krzywdy.
  • Iossi = ekologia.  Kosmetyki {iossi} są naturalne, organiczne i ekologiczne. Do produkcji wykorzystywane są rośliny uprawiane bez chemii i oprysków. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.
  • Bezpieczeństwo. Kosmetyki {iossi} zawierają wyłącznie składniki akceptowane przez Ecocert (COSMOS) i TruNature. Kosmetyki  zarejestrowane są w unijnej bazie Cosmetic Products Notification Portal. Są wolne od szkodliwych dodatków, sztucznych zapachów i barwników.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-15 z 17 pozycji